10.71SP_WEATHER_C

Sports

Just In

Featured Videos

.
.

Atlas Peluş Kumaş

Atlas Peluş Kumaş

Atlas Peluş Kumaşçılık uzakdoğudan (çin, kore ve japonya) ithal ettiği peluş kumaşlarla sürekli yeniliği hedefleyen, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda daima değişim içinde bulunup kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Tekstil sektörünün güvenilir firmalarından Atlas Tekstil ve Kumaşçılık iç piyasanın peluş kumaş ihtiyacını ithal ederek sektöre dinamizm kazandırır. Günün moda ve kültürel renklerini sürekli takip ederek toplumun kaliteli ürüne ulaşmasında etkili olur. 

Atlas Peluş Kumaşcılık; tekstil, konfeksiyon, mobilya ve çanta imalat sektörüne yönelik peluş kumaş ihtiyacı noktasında sürekli yenilikçi bir anlayışla hizmetini sürdürmektedir. İmalatçı ve üreticilere yönelik ithal ve yerli suni kürk, peluş, welsoft kumaş, süet, laminasyonlu peluş, kapitone, kaşe kumaş, yünlü kaşe kumaş alanlarında geniş ürün yelpazesine sahip çok özel bir firma olmaya devam ediyorlar

Atlas Peluş Kumaş ithal ettiği malları yurtdışına ihracat yolu ile pazarlayarak ülkemize hatırı sayılı bir gelir girdisi kazandırır. Yurtdışı referansları arasında en önemli kısmı Gürcistan, Ermenistan, Bulgaristan, Yugoslavya, Moldovya ve Rusya teşkil etmektedir. Ayrıca Asya, Avrupa Arap ve Afrika ülkelerinin bir çoğuna Peluş Kumaş ihracatı yapmaktadır.

Her Sektöre Özel Toptan Peluş Çeşitleri

Atlaş Peluş Kumaşçılık, yenilikçi bir anlayışla toptan peluş satışı faaliyetlerini sürdürür. Bu anlayışla yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile sürekli karşılıklı bilgi paylaşımına önem verir. Müşteri taleplerini ticaretinin temeli olarak kabul eder. İthalatını müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösterir.

Onlarca yurtiçi ve yurtdışı saygın müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz, uzak doğu bölgesinden ithal edilmekte olup, sürekli yenilik içinde kalite ve fiyat konusunda iddialıdır. Geniş kartela seçenekleri ile müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Kumaş sektörünün önde gelen bir firması ile çalışmanın rahatlığını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Birlikte kazanmak ve sektöre yön vermek firmaya onur verecektir.


Tiyatro Caddesi No: 34/A Laleli / Beyazıt - İstanbul
Tel: 0212 638 74 54
Fax: 0212 648 74 53

web Site adresi: https://atlaspeluskumas.com

Author’s Posts

Download Our Mobile App

Image
Image