16.97°C

Tamir Firmaları

İstanbul Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri

1996 dan günümüze başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere ülkemizin birçok ilinde cam kapı tamiri hizmeti vermekteyiz.  Firmamız Cam Kapı arızalarında genellikle aşağıdaki uygulamalar ile problemleri çözmektedir: Pompa değişimi ( Dorma, Kale, Gülsan ), Menteşe değişimi, Kol değişimi, Kapı Ayarı 

Cam kapı, günümüzde yaygınlaşarak hastaneler, alışveriş merkezleri, cafe, restaurant ve işyerleri gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Dayanıklı ve güçlü yapısının yanında dekoratif ve modern görüntüsüyle bulunduğu mekanlara alternatif dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Cam kapı takılı mekanlar genişler, camın güzelliği ortamda dinlendirici ve şık bir atmosfer yaratır. İç mekanlarda kullanımı ise derinlik ve ferahlık hissi verdiği bildirilmektedir.

Güçlendirilmiş cam ısı ve darbeye dayanıklı olması, pratik kullanımı, ara açılarda sabitlenebilmesi ile kullanıcıya büyük fayda sağlamaktadır. Teknolojinin camdaki uygulamaları sayesinde kontrollü kapanması ile konfor ve güvenlik görevini de en iyi şekilde yerine getirir.

Cam Kapı, desenli, buzlu veya kumlamalı olduğunda şeffaflığın zarafetini mimari konseptler ile buluşturur. Cam Kapı Standart veya Özel ölçülü farketmeksizin her türlü kombinasyon uygulamaları ile yeni veya tamir olarak her türlü ihtiyacınıza çözümler üretiyoruz.

Cam Kapıda Tamirini Yaptığımız İşlerimiz

Web Adresi: www.camkapitamir.com

Author’s Posts

Download Our Mobile App

Image
Image