10.71SP_WEATHER_C

Tamir Firmaları

Cam Kapı Ustası

Cam kapı tamir ustası

Firmamız cam kapı montaj ve tamiri için İstanbul Bahçelievler'de yapılanmış deneyimli bir firmadır.  Cam kapılarınızda oluşan kapı motoru arızası, kapı kolu arızası, menteşe arızası ve cam arızalarında işinin ehli ustalarla müdahale ederek sorunlarınızı yerinde çözüyoruz.


İç mekan ve dış mekan her marka kapı arızalarında firma telefonumuzdan servis talep edebilirsiniz. Ücretsiz servis ve garantili işçilikle İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da bulunan firmamızda 7/24 çalışan uzman teknik servisimiz ile hizmet vermekteyiz. Cam kapı konusunda destek istiyorsanız ilk önce bizden fiyat almanızı öneririz. Bütçenize uygun fiyatlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Garantili İşçilik

Montaj, tamir ve bakım hizmetimizde birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Ekonomik servis ücreti ve uygun tamir fiyatıyla garantili cam kapı tamiri ve montaj hizmeti veriyoruz.

Parça Garanti

Cam kapı tamir hizmetimizde kullandığımız malzemeler üretici firmanın garantisi altındadır. Arızalarda işçilik ve parça garantili hizmet veriyoruz

Müşteri Memnuniyeti

Çalışma esaslarımızı % 100 müşteri memnuniyeti üzerine kuran firmamız verilen hizmette müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı birinci hedefimiz olarak görmektedir.
Şirketimiz cam kapılar, fotoselli kapılar, otomatik kepenkler, aynalar, güvenlik camları, dekoratif camlar, katlanır sistem cam kapamalar, çift cam, reflekte camlar, cam korkuluklar, duşakabin sistemleri, mağaza vitrin camları ve doğramaları, cam separatörler, cam vitray, kış bahçesi sistemlerinin imalat - montaj - tamir ve bakımını yapmaktadır.
Image
Cam Kapı Tamir Bakım Servisi
Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. No: 8b
Bahçelievler - İstanbul
Tel: 0534 312 5696

Author’s Posts

Download Our Mobile App

Image
Image