Çapan Yapı - Braas Çatı Sistemleri

Çapan Yapı Sistemleri

Çapan Yapı Sistemleri, Gaziantep ve çevre illerde yapı malzemeleri bayilikleri ile hizmet vermektedir. Braas Çatı Sistemleri, Jotun Boyaları, Ekobord Levhaları ve Mapei Yalıtım Malzemeleri yetkili satıcı ve uygulamacı bayisi olarak faaliyet göstermektedir. 

Firmamız, çatı sistemleri üzerine uzman teknik ekip ile proje ve taahhüt vermektedir. Satışını yaptığımız ürünlerin aynı zamanda çözüm merkezi olarak da bir çözüm ortağıdır. İnşaat firmalarının bütün projelerine tedarikçi olarak ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim etmektedir.

Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla, ahlaki değer yargılarına özen göstererek güvenli büyümeyi gerçekleştirmekte olan Çapan Yapı, saygın projeleri üstlenmeye devam etmektedir. Gaziantep genelinde ekibimiz çatı ve tadilat işlerinize ait ihtiyaçlarınızı karşılamak maksadıyla yapılandırılmıştır. 

Braas Çatı Sistemleri

Kiremit Çeşitleri - Su ve Isı Yalıtım Malzemeleri - Roofboard - Yağmur Suyu İndirme Malzemeleri - Baca ve Duvar Dibi Ürünleri
 

Jotun Boyaları

Dış Cephe Boyaları - İç Cephe Boyaları - Sızdırmazlar - Yapıştırıcılar - Yalıtım Malzemeleri - Ağır Yük Dubelleri
 

Ekobord Ürünleri

Standart Fibre Cement Levhaları - Hamurundan Boyalı, Sonradan Boyanabilen Düz Levhalar - Desenli Dış Cephe Levhaları
 

Mapei Kimyasalları

Isı Yalıtım Ürünleri - Ses Yalıtım Ürünleri - Duvar Koruyucu Ürünleri - Ahşap, Taş, Sentetik Zeminler İçin Ürünler - Beton Katkı Ürünleri
 
Adres:
Merkez: Gazi Mah Milli Egemenlik Bul No: 65/B
Şehitkamil - Gaziantep
Şube: Fatih Sultan Mah Melek Sok No: 11
Nizip - Gaziantep

Telf : 0342 517 60 37
Cep: 0552 781 27 35
Cep: 0552 787 27 35

Web Site: www.capanyapi.com

Tags