İzmir Modern Yağlıboya Tablo Mağazası Hizmetinizde

İzmir 1. Kordon’ da Modern Yağlıboya Tablo Mağazası Açıldı ! 2003 yılında hayata geçen proje bu günlere kadar geldi.

2003 yılında internette ilk sanal tablo mağazası olarak hizmete başlayan tablocu firmasını geliştirmeye ve yenilikler getirmeye devam ediyor.

Türkiye' nin alanında en büyük yağlıboy tablo firması olan Tablocu, İzmir' de yenimağazasını hizmete soktu.Mağazada yüzlerce çeşit hakiki el yapımı yağlıboya tabloyu bulabilirsiniz.Ayrıca sitede olmayan çerçeve özelliğide mağazada bulunmaktadır.Rengarenk bir dekorla Türkiye' de eşi benzeri olmayan bir tablo mağazası açan tablocu yetkileri evinizi tamamlıyoruz sloganını ağızlarından düşürmüyor.

Firma yetkilisinden aldığımız bilgilere göre tablocu firması yetkileri tabloların tamamının orjinal olduğunu ve talebin oldukça iyi olduğunu belirttiler.

2014 yılında İstanbul' da mağaza açmayı planladıklarını anlatan firma yetkilisi rakip firmaların baskı ürünlerinin yağlıboya adı altında satılmasından şikayetçi oldu.Aslında Tablo diye lanse edilen ürünlerin el emeğiyle yapılmış ürün olduğunun altına çizen yetkili, sektörde karşılaşılan bu sorunun çözüleceğini umut ettiklerini belirttiler.Çözüm için ise, e-ticaret firmalarının sıkı denetime tabi tutulması gerektiğini belirten yetkili sahte ürünlerin piyasadan toplatılmasını ve firmalara ceza yaptırımının uygulanması gerektiğini belirtti.

Bizler mağazayı gezdik, gerçekten başarılı bir mağaza olduğunu belirtir internetten sonrada gerçek tablo mağazacılığında da Türkiye' nin en büyük olacaklarını umut ettiklerimizi belirttik. Eğer İzmir' e yolunuz düşerse mutlaka uğrayın. tablocu

PARKO ith.İhr.Dan.Paz.Tic.Ltd.Şti
370/A Atatürk Cad(1.Kordon) Alsancak/Konak/İZMİR
Tel : 0232 441 41 05 (pbx)
Fax : 0232 483 81 32
Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mert Köseoğlu | Hayata ve Teknolojiye Dair Özgün Makaleler

Mert Köseoğlu

Merhabalar, Ben Mert Köseoğlu. Bu Tanıtım Yazısının Baş Rol Oyuncusu Kişisel Bir Blog !

Aslında Tam Kişisel Değil, Yeri Gelir Duyguları Kabarır Kendini Müzik Paylasımı Yaparken Bulur, Yeri Gelir Yaratıcılığı Ön Plandadır CSS XHTML jQuery PHP-MySQL Dillerini Sadece Kendi Anladığı Tarzda Değil, Okuyucu Kitlesini Önemser Bir Şekilde En Düzgün İfadeleri Seçerek Konu Anlatımı Yapar.

Mkoseoglu.com Açılalı 1 Sene Olmuyor, Az Çok Okuyucu Kitlesi Edindi. Makalelerinden Yararlanan Okuyucular Güzel Yorumları İle Blogumuzu Şereflendiriyorlar.

Mert Köseoğlu'nun Not Defterinde Bir Çok Kategoride Hayata ve Teknolojiye Dair Özgün Makaleler Bulabilirsiniz.

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl