Adsl Hızınızı Test etmek ister misiniz?

adsl hız testi İnternet hattınız var. İyi de bir modem aldınız en pahalısından. Ama eviniz, işyeriniz ya da bağlandığınız yerden arzu ettiğiniz hıza ulaşamadığınızı düşünüyorsunuz. Doğrudur. Türk Telekom insanlarımızdan aylık olarak yüklü paralar alıyor olmasına rağmen herkese aynı hızda interneti ulaştıramıyor.

Yapılan şikayetleri de efendim bulunduğunuz yer Türk telekom santraline uzak, o sebeple düşük hızda bağlanıyorsunuz diye savunurlar. Ama herkesden hızına göre değilde hep aynı paray tahsil ederler.

Neyse benim konum bu değil. Zaten Türk Telekomla olan bu konudaki kavgam devam ediyor. Ben size adsl hızınızı aldığınız paketle paralelliğini test edecek bir siteyi önermek için burdayım. Bu site girdiğinizde adsl hızınız test ettirebiliyor ve indirme ölçeklerini rahatlıkla görebiliyorsunuz.

SpeedTest denemeye değer bir site gerçekten. Siteye girmek için tıklayınız.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi

Türktelekom Bilinmeyen Numaralar ServisiBilinmeyen numaraları öğrenme servisi Türk Telekom'un ücretsiz bir hizmeti. Eş Dost ve arkadaşların telefon numaralarını öğrenebilirsin. ayrıca kurumların ve ticarethanelerin telefon nolarını sorgulayıp öğrenebilme imkanı mevcut.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisine Ulaşmak için tıkla

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi | Müşteri Servisine Ulaşmak için tıkla

Demiryolları Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi

tcdd

TC. Devlet Demiryolları Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemine girerek online bilet rezervasyon yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz güzergah için bilet fiyatlarını öğrenebilir, rezervasyon yapabilir veya online alışveriş yöntemi ile biletlerinizi alabilirsiniz.

Sistemden faydalanabilmek için üye olmak gerektiğini söylemeden geçmeyelim. Üyelik sonrası yaptığınız işlemlerin kaydı tutulmakta ve işlem geçmişinizi de görebilmektesiniz.

Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemine giriş yapmak için tıkla

5 Günlük Hava Durumu

İlinize ait 5 günlük hava tahmini Devlet Meteoroloji işleri Genel Müdürlüğü'nden sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Havayı koklayıp öyle dışarı çıkmakta fayda var. 5 günlük Hava Durumu için TIKLA - ÖĞREN.

Son depremler

Türkiye ve yakın çevresinde olmuş olabilecek son depremler güncel olarak yayınlanmaktadır. Ulusal Deprem izleme Merkezi'nin son 200 depre kaydı sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Son depremleri bir göz atıp bilgilenmek için buraya tıklayın....

DASK Sigorta Primi ve Sigorta Bedeli Hesaplama

Dask Zorunlu Deprem Sigortası, genel anlamda, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan bir sigorta sistemidir.

DASK Sigorta Primi ve Sigorta Bedeli Hesaplama ekranına ulaşmak için tıklayınız. Ayrıca yine aynı linkten zorunlu deprem sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl