Cantaş Halı Yıkama

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Halı Yıkama Servisleri

Cantaş Halı Yıkama Fabrikası 2006 yılında Bağcılar'da kurulmuş İstanbulun en eski ve en köklü halı yıkama fabrikasıdır.

Zamanla Bağcılar ve çevre ilçelerinden gelen talepler doğrultusunda fabrikayı Halkalı'daki 3 katlı yeni yerine taşıyarak hem makine hem de araç parkurunu geliştirmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cantaş Halı Yıkama Tesisleri çalışanları 18 yıllık deneyimle halı yıkama hizmetini getirmektedirler.

En sevdiğiniz, üzerine basmaya bile kıyamadığınız halılarınızı yıkatmaya verirken dikkat etmek gerekir. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız, hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. cantaş temizlik

Halı Yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkama işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka kriterler arayınız donanımı tesisi personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuların üzerinde önemle durunuz. Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte. Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız. İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama servisine vermeniz yerinde olacaktır.

En sevdiğiniz, üzerine basmaya bile kıyamadığınız halılarınız .İstanbul Halı Yıkama Fabrikası'nın uzman kadrosu tarafından yıkanmaktadır. Üstelik siz yorulmayın diye halılarınızı kapınızdan alıyor, özenle yıkayıp, yine kapınıza teslim ediyoruz. Böylece size hem paradan hem de zamandan tasarruf yapmak kalıyor!

Tel: (0212) 678 45 50 - 51 -52

Faks: (0212) 678 45 52

Cep : 0554 393 18 33

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl