Panjur Tamir Servisi - www.panjurtamirservisi.com

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Hayatımızın büyük bir bölümünde yer alan mekan dekorasyonunda panjur önemli detaylar arasındadır. Panjur ilk olarak dekoratif bir ürün gibi görünse de evlerin ve iş yerlerin dış etmenlerden korunabilmesinde fayda sağlar. Sağlam ve kolay bozulmayan yapıya sahip olan panjurlar bazı etmenlere bağlı olarak zamanla arızalar görebilir. Panjurlarınızda yaşanan herhangi bir arıza için panjur tamiri servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

İstanbul'da Panjur Kumanda Tamiri hizmetimiz garantilidir

Bozulan, çalışmayan otomatik panjur kumandaları tamirinde teknik bilgiye sahip ender firmalardan biriyiz. Ayrıca her marka ve model kumanda talebinize uygun fiyatlarla cevap vermekteyiz. İstanbul'da bulunan iş yerlerinizde ve evlerinizde kullanmış olduğunuz panjurların uzaktan kumanda arızaları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul İş Yeri Panjur Tamirinde 7/24 hızlı servis

İş yerlerinde kullanımı yapılan panjurların kusursuz çalışması gerekir. Özellikle otomatik olarak çalışan panjurların bazı aksamlarında meydana gelmiş olan arızalar günlük işleri aksatabilir. Metropol şehirde pek çok kafe ve iş yerleri mevcuttur. İş yerlerinizin görünümü ve prestiji açısından firmamızdan panjur tamiri hizmetleri alabilirsiniz. panjur tamir servisi

İstanbul Lider Panjur Bakımı

İstanbul'un en güzel ilçelerinde panjur bakımı, rutin olarak yapılması gereken konulardan bir tanesidir. Düzgün ve rutin olarak yapılmayan panjurlarda hava koşullarına ve kullanım şartlarına bağlı olarak bazı teknik sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar büyümeden önce firmamızdan panjur yağlama ve bakım hizmetlerini alabilirsiniz.

Panjur Tamiri - Panjur İpi Değişimi

Panjur ipi değişimi ile zamanla yıpranmış olan panjurlarınızın iplerini yenileyebilirsiniz. Panjur ipleri zamana ve kullanım şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Fakat yanlış montaj ve yanlış sürtünme sonucu ipler incelerek kopabilir. Bu gibi durumlarda sizler için garantili parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

Panjur Makası Değişimi Hizmetleri

Panjur makası değişimi sık yapılmaz. Fakat yıpranan panjur aparatları panjurların çalışmasını engeller. En önemlisi de eğer panjur makaslarında bir arıza söz konusu ise bu panjurların düşmesine neden olabilir. Eğer panjur masklarınızda oksitlenme ve gevşeme gibi sorunlar varsa mutlaka alanında uzman ve deneyimli ekibimizden bu konuda hizmet almanız önerilir. Firmamız İstanbul'daa tüm ilçelere kaliteli hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul'da panjur tamiri için gittiğimiz ilçeler; Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Esenler, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Silivri, Fatih, Zeytinburnu, Eyüp, Kağıthane, Ümraniye,

Panjur De-Montajı Hizmetleri

Yaptığımız uygulamalardan panjur de-montajı hizmetleri ile taşınma sırasında panjur de montajlarını kısa sürede yaptırabilirsiniz. Doğru sökülmeyen panjurlarda kesinlikle bazı arızalar meydana gelir. Özellikle panjur motor kısımlarının doğru bir şekilde açılıp de montesi yapılmalıdır.

Panjur Yedek Parça Temini

Sizler panjurunuzdaki arızanın tamiri için bizlere başvurduğunuz andan itibaren hazırlıklara başlıyoruz. Arıza çeşidine göre alet ve yedek parçayı temin ederek mekânınıza geliyoruz. Ayrıca olası farklı arızlara karşı da yedek parça bulunduruyoruz. Panjur tamirinde kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve orijinal parçalardır.

Firma Web Sitesi: https://www.panjurtamirservisi.com
Firma Telefonu: 0534 312 56 96

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl