Internet Explorer 9 RC (Windows 7)

internet explorer 9 indir

Internet Explorer 9'daki yenilikler

Internet Explorer'da gördüğünüz bölümlerde olduğu kadar görmediğiniz bölümlerde de geliştirmeler yapılmıştır.

Internet Explorer 9'un düzenli bir tasarımı, tıklatılacak daha az iletişim kutusu, daha sezgisel bir gezintisi ve web tarama deneyiminizi hızlandırmaya yönelik birçok yeni özelliği vardır. Sabitlenen Siteler gibi özellikleri sevdiğiniz web sitesini tek tıklatmayla erişmek için doğrudan araç çubuğuna sabitlemenize olanak tanır. Donanım ivmesi gibi diğer özellikler, bir bütün olarak daha hızlı tarama deneyimi sağlar. Internet Explorer 9'la, web siteleri daha çok bilgisayarınızda her gün kullandığınız programlar gibi çalışır ve onlar gibi görünür.

Yenilikler şunlardır:

Düzenli tasarımı internet explorer 9 indir

Internet Explorer 9'u açtığınızda dikkatinizi çekecek ilk özellik küçük kullanıcı arabirimi olacaktır. Yazdır ve Yakınlaştır gibi çoğu komut çubuğu seçeneğine artık Araçlar çubuğu tıklatılarak ulaşılabilir ve sık kullandığınız öğeler de Sık Kullanılanlar düğmesi tıklatılarak görüntülenir. Bunların dışında, Internet Explorer size gereken temel denetimleri sağlar ve web'in ön plana çıkmasına izin verir.

Internet Explorer 9'un düzenli tasarımı Internet Explorer 9'da odak noktası web'dir

Not Komut çubuğunu, Sık Kullanılanlar çubuğunu ve durum çubuğunu geri yüklemek isterseniz, Yeni Sekme düğmesinin sağ tarafını sağ tıklatın ve menüden bu öğeleri seçin.

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl